Piegādes noteikumi

Pasūtījuma veikšana

Lai veiktu pirkumu mūsu veikalā, Jums vēlamie produkti ir jāpievieno "Iepirkumu grozam", jāievada kontaktinformācija un jānorāda vēlamais piegādes veids, jāsagaida pasūtījuma apstiprinājums un rēķins, jāveic apmaksa ar pārskaitījumu uz SIA "Kvadro" kontu.

 

Pēc maksājuma saņemšanas Jūsu pasūtījums tiks sagatavots un izsūtīts uz Jūsu norādīto piegādes adresi 1-3 darba dienu laikā, atbilstoši Jūsu izvēlētajam piegādes veidam.

 

Lai veiktu pirkumu mūsu veikalā, Jums nav obligāti jāreģistrējas, taču reģistrētiem pircējiem ir priekšrocības – nav atkārtoti jāievada kontaktinformācija, iepērkoties nākamreiz; Jūs būsiet informēta/s par mūsu jaunākajām akcijām un piedāvājumiem; Jums būs pieejama pirkumu vēsture, kas iepirkšanos padarīs ērtāku!

 

Informāciju par pasūtījuma statusu Jūs saņemsiet e-pastā – mēs Jums nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājumu, kā arī apstrādes, maksājuma saņemšanas un izsūtīšanas statusa izmaiņas.

 

Preču izsūtīšana tiek veikta tikai darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās Latvijas Republikas Valsts svētku dienas.
 

Piegādes veidi

Jūs varat izvēlēties Jums ērtāko piegādes veidu:

1. Bez piegādes izdevumiem pasūtījumu varat saņemt mūsu birojā: Lielā iela 71, Rīga, LV-1016.

Mūsu darba laiks:

Darba dienās no 9:00 līdz 16:00.

 

2. Pasūtījumu, kura svars nepārsniedz 31,5 kg, Jūs varat saņemt vienā no Pasta Stacijas termināliem, piegādes izdevumi EUR 3,00.

 

3. Piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto piegādes adresi. Piegādes izdevumi ir atkarīgi no piegādes adreses un pasūtīto preču svara. Piegādes izdevumi tiks aprēķināti pēc pasūtījuma saņemšanas un uzrādīti avansa rēķinā.

 

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar 2014.gada 13.jūnija LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 255 „Noteikumi par distances līgumu”, pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto produktu atpakaļ pārdevējam.

 

Atteikuma tiesības ir spēkā, ja tiek ievēroti šādi nosacījumi:

- iegādātā prece nav lietota;

- iegādātās preces oriģinālais iepakojums ir saglabāts un nav sabojāts;

- pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu.

 

Atteikuma tiesību gadījumā, produkts pircējam ir jānosūta vai jānogādā pārdevējam SIA KVADRO uz adresi: Rīga, Lielā iela 71, darba dienās no pl. 9.00-16.00., līdzi ņemot preci, čeku un pārējo dokumentāciju, kas tika saņemta veicot pirkumu. Pircējs sedz izmaksas, kas saistītas ar produkta atgriešanu pārdevējam.

Pārdevējs atgriež samaksu par produktu 30 kalendāro dienu laikā uz pircēja norādīto bankas kontu (bez piegādes samaksas) pēc atteikuma iesnieguma un produkta saņemšanas.

Ja vēlaties izmantot savas atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt atteikuma veidlapu, kas atrodama MK Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” pielikumā vai arī kādu citu nepārprotamu paziņojumu un nosūtīt mums uz e-pastu kvadro@apollo.lv

Personas datu aizsardzība

SIA KVADRO  veiks iesniegto personas datu apstrādi saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasībām.

 

LAINCOSMETICS mājas lapā publicētie noteikumi ir distances līguma sastāvdaļa.

 

Ja rodas kādi jautājumi sakarā ar pasūtījuma veikšanu, piegādes nosacījumiem vai atteikuma tiesībām, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu kvadro@apollo.lv vai zvanot +371 25710066, + 371 67430503 un mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt.